MİMAYT yaratıcılık ve bilgiyi, estetik ve işlevselliği bütün olarak algılayan ve tüm işlerine bunu yansıtan bir iç mimarlık tasarım ofisidir.

İç mimar Zelal AYTİN tarafından kurulan MİMAYT; mekan kurgusunda en önemli etkenin ışık tasarımı olduğuna inanır. Yanlış aydınlatma seçimleri, yaşam alanlarının ruhunu ve görselliğini olumsuz yönde etkiler. MİMAYT bu söylem ışığında, zaman içinde aydınlatma projelerine uzmanlaştı. Günümüze gelindiğinde ise aydınlatma konusundaki birikimini, yenilikçi ve özgün yaklaşımını, tasarım tutkunu bireysel müşteriyle daha rahat buluşturma zorunluluğu LAMPRICA’yı yarattı.

LAMPRICA niş bir aydınlatma ürünleri mağazası Avrupa’dan ithal ettiği avize, lambader, aplik, abajur, masa lambası, sarkıt, plafonyer grubu klasik ve modern aydınlatma ürünlerini geniş mekanlarda her ürüne özel alan bırakarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ankara’da Turan Güneş Bulvarı’nda konumlanan LAMPRICA Trenleri belirleyen tasarımları güncel olarak yeniliyor. Koleksiyonunda sadece LAMPRICA’da bulabileceğiniz İtalya'nın meşhur Murano camından el yapımı ürünlerin yanı sıra yine Türkiye’de tek yetkili satış distribürü olduğu Fransız, Alman, Flemenk ve İspanyol markalarının ürünleri de bulabilirsiniz.

LAMPRICA: Işığınızla büyüleyin…